Ożyw trzustkę za 3 tygodnie. Znam bardzo staroświecki sposób, który polecany jest przez lekarzy.

Miłość do fast foodów, liczne złe nawyki, ciągłe przekąski, napoje gazowane i inne czynniki prowadzą do tego, że prędzej czy później trzustka zaczyna źle funkcjonować. Początkowo odczuwamy tylko dyskomfort. 

Szczerze mówiąc, większość z nas po prostu go ignoruje, twierdząc, że samo minie. Ale jednak jej stan pogarsza się, a pozbycie się dolegliwości raz na zawsze staje się bardzo trudne.

Pierwsze problemy z trzustką prowadzą do wielu innych problemów z trawieniem. Cierpi wtedy także wątroba i serce. Po jakimś czasie cierpimy z powodu np. zapalenia pęcherzyka żółciowego i zapalenia trzustki, silnego bólu, gorączki, nudności, wymiotów … A potem pozostaje już tylko łóżko szpitalne i ścisła dieta.

Leczenie za pomocą naturalnych sposobów

2 zioła

Zalej 1 łyżkę nieśmiertelnika i rumianku 200 ml wrzącej wody. Odczekaj 30 minut i po prostu wypij napar. Radzimy pić napar schłodzony. Aby uzyskać odpowiedni rezultat pij 0,5 szklanki 2 razy dziennie pół godziny przed posiłkiem. Przybliżony czas kuracji wynosi 2 tygodnie.

Gryka

Będzie działać tylko wtedy, gdy przyrządzisz ją z kefirem i będziesz pił ją codziennie. Zmiel grykę w młynku do kawy. Uzyskasz gryczaną mąkę. Zalej ją 200 ml kefiru. Ostaw mieszankę na noc, a następnego dnia zjedz na śniadanie.

Pietruszka na mleku

Umyj 800 g pietruszki pod bieżącą wodą i posiekaj. Zagotuj mleko. Zalej pietruszkę mlekiem, tak aby przykryło wszystkie zioła. Podgrzej mieszaninę na ogniu, ale nie gotuj. Jest to porcja na cały dzień: pij co godzinę 2 łyżki mikstury.

Liść laurowy

Zalej 10 liści liścia laurowego w termosie 0,3 l wrzącej wody. Poczekaj dzień. Pij 50 g mieszaniny 30 minut przed posiłkami.

Rozwiązywanie problemów w ciągu 21 dni

Jeśli problemy z trzustką stają się tak poważne, że są nie do zniesienia, proponuje jeść tą cudowną owsiankę codziennie na kolację.

Składniki

  • 200 g prosa
  • 2 litry wody
  • 300 g dyni
  • 1 łyżka masła

Przygotowanie

1. Zagotuj wodę w garnku.

2. Umyj proso i wrzuć je do wrzącej wody.

3. Proso gotuj do miękkości.

4. Zetrzyj dynię na dużej tarce. Dodaj do owsianki i ugotuj na puree.

5. Dodaj 1 łyżkę masła i wymieszaj wszystko. Zrobione!

Cały dzień możesz jeść swoje ulubione potrawy. A kolację, zastąp tę konkretną owsianką.

Każdy lekarz powie, że problemy z trzustką trzeba traktować bardzo poważnie. Już pierwsze objawy powinny być traktowane bardzo poważnie.

Niestety najczęściej dopiero gdy choroba wymusza zmianę sposobu życia i jest bardzo dokuczliwa zaczynamy działać. Ale może być za późno … Zadbaj o siebie już teraz, aby potem żałować.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

error: Zakaz kopiowania treści!